دانلود ۱۴: نیاز

دانلود ۱۴: نیاز

این قسمت از « سکانس » مربوط می شود به صحنه ی بامزه ای از فیلم « نیاز » ساخته ی علیرضا داوودنژاد. قبلاً یادداشت کوتاهی درباره ی فیلم، در همین سایت قرار گرفته بود ( اینجا ). « نیاز » فیلمی ست که کارگردانی اش نسبت به فیلم نامه، چند پله ای جلوتر است.

در این صحنه، دو شخصیت اصلی داستان، برای ماندن و نماندن بر سرِ کار، با یکدیگر کلنجار می روند. دستاورد قابل توجهی که داوودنژاد در این فیلم به آن دست یافته، گرفتن بازی های طبیعی از نابازیگران است. دیالوگ ها خیلی دلنشین در دهان شخصیت ها جا خوش کرده و بسیار روان است. نمونه اش همین صحنه. لهجه ی ترکی یکی از شخصیت ها، باعث به وجود آمدن لحظات مفرحی شده است.

لطفاً بخوانید: از آنجایی که سرعتِ دانلود در رودفایل ( و البته بقیه ی سایت های به اشتراک گذاری ویدئو )، برای کسانی که اکانت ندارند و عضو سایت نیستند، معمولاً پایین ( و در مواردی، خیلی پایین ) است، در نتیجه ممکن است دانلود فایل های تصویری کوتاهِ این سایت، مدت زمانی به طول بینجامد. از همین ابتدا عذرخواهی می کنم ( هر چند کاملاً بی تقصیرم و ناچار ) و امیدوارم آدمِ پر صبر و حوصله ای باشید! در پایان باید اضافه کنم که احتمالاً اگر هنگام دانلود کردن از وی پی ان استفاده کنید، شاید سرعت کمی بالا برود. شاید!

یک دیدگاه به “دانلود ۱۴: نیاز”

  1. سمانه گفت:

    “آره دیدم داری بل بل بر بل میکنی…” علی در جواب ترکی حرف زدن رضا خیلی قشنگ گفت…چقدر به دل می نشیند این دیالوگ ها…ممنون

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سینمای خانگی من – نقد و بررسی فیلم