دانلود شماره ی پانزده: مرد آهنی

دانلود شماره ی پانزده: مرد آهنی

این بار برای بخش « سکانس » یک موسیقی انقلابی در نظر گرفته ام. موسیقی ای که درباره ی اهداف و آرمان های جبهه ی  کارگری لهستان است. این صحنه متعلق است به تیتراژ پایانی فیلم « مرد آهنی » ساخته ی آندری وایدا که اعتصاب کارگرانِ کشتی سازیِ لهستان را دستمایه قرار داده. اعتصابی که سرآغازِ حرکتی انقلابی شد که خواستار آزادی و برابری برای قشر کارگر بود.

خواننده ی این آهنگ، خانم کریستینا یاندا است که خودش هم در فیلم بازی می کند و در این صحنه که برای دانلود گذاشته ام، می بینیدش. آهنگی جذاب با ریتمی شنیدنی که لحنِ خواننده، از این تیتراژِ پایانی، کلیپی جذاب ساخته که شنیدنش ارزش دارد. حتماً به معنای شعر هم دقت کنید. ( حجم: ۱۹ مگابایت )

لطفاً بخوانید: از آنجایی که سرعتِ دانلود در رودفایل ( و البته بقیه ی سایت های به اشتراک گذاری ویدئو )، برای کسانی که اکانت ندارند و عضو سایت نیستند، معمولاً پایین ( و در مواردی، خیلی پایین ) است، در نتیجه ممکن است ( تأکید می کنم، ممکن است ) دانلود فایل های تصویری کوتاهِ این سایت، مدت زمانی به طول بینجامد. از همین ابتدا عذرخواهی می کنم ( هر چند کاملاً بی تقصیرم ) و امیدوارم آدمِ پر صبر و حوصله ای باشید!

۲ دیدگاه به “دانلود شماره ی پانزده: مرد آهنی”

  1. حسین رازی اده گفت:

    سلام
    دیالوگ های باحال فیلم جرم بزار

    میدونم زیاده اما ی کاریش بکن

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سینمای خانگی من – نقد و بررسی فیلم