دانلود شماره ی شانزده: تسویه حساب

دانلود شماره ی شانزده: تسویه حساب

این بار برای این بخش، قسمتی از فیلم « تسویه حساب » ساخته ی خانم تهمینه میلانی را انتخاب کرده ام. درباره ی خودِ فیلم، حرف زیادی برای گفتن نیست، چرا که کلاً با سینمای خانم میلانی، مشکلات زیادی دارم که یکی از بزرگترین مشکلاتم مربوط می شود به لحن شعاری و گل درشت ایشان در روایت داستان هایشان.

از قضا، « تسویه حساب » یکی از آن فیلم هایی ست که شدیداً با آن مخالفم! همه چیزش بد است جز این سکانسی که خواهید دید. این صحنه، از آن صحنه های بامزه ای ست که دیدنش، به خاطر بازی های خوبِ السا فیروزآذر و حامد بهداد، دعوای باورپذیری که با هم انجام می دهند و دیالوگ های عالی، حسابی می چسبد. قضاوت با خودتان. ( حجم: ۱۷ مگابایت )

لطفاً بخوانید: از آنجایی که سرعتِ دانلود در رودفایل ( و البته بقیه ی سایت های به اشتراک گذاری ویدئو )، برای کسانی که اکانت ندارند و عضو سایت نیستند، معمولاً پایین ( و در مواردی، خیلی پایین ) است، در نتیجه ممکن است دانلود فایل های تصویری کوتاهِ این سایت، مدت زمانی به طول بینجامد. از همین ابتدا عذرخواهی می کنم ( هر چند کاملاً بی تقصیرم و ناچار ) و امیدوارم آدمِ پر صبر و حوصله ای باشید!

۳ دیدگاه به “دانلود شماره ی شانزده: تسویه حساب”

 1. حسن گفت:

  لطف کنید کمتر از فیلمهای ایرانی صحبت کنید ! سینمای ایران بدرد سطل آشغال میخوره نه
  نوشتن درباره اش.

 2. ali گفت:

  فکر کنم خیلی از بازی السا فیروز آذر خوشت می یاد تو نقدت در مورد فیلم خیلی بد یکی از ما دو نفر از بازی خیلی بدش تعریف کرده بودی.
  این فیلم خیلی بد.ازت ناامید شدم بدجوری.این دیگه بحث سلیقه نیست خیلی بیشتر از این حرفاست.

  • damoon گفت:

   در این فیلمِ بد، من از بازی این خانم خوشم آمده بود. به نظرم بامزه بازی می کرد. متأسفانه برای ناامیدی شما هم نمی توانم کاری بکنم، متأسفم!

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سینمای خانگی من – نقد و بررسی فیلم