دانلود شماره ی هجده: فرانکنشتاین جوان

دانلود شماره ی هجده: فرانکنشتاین جوان

فیلم « فرانکنشتاین جوان »، کمدیِ فوق العاده ی مل بروکس، بازخوانی طنزآمیزی ست از « فرانکنشتاین » مری شلی. از یک طرف، فیلم یک مارتین فلدمنِ بامزه دارد که در نقشِ ایگور ظاهر می شود. او با آن صورت دفرمه و چشمانِ از حدقه در آمده، که اگر او را نشناسید خیال می کنید گریمش کرده اند، در حالیکه گریمی در کار نیست و آن چشمان از حدقه در آمده، کاملاً طبیعی ست، او با این ظاهر، بسیار بامزه و دلچسب است. اما ماجرا به همین جا ختم نمی شود.

فیلم یک شخصیتِ فوق العاده ی دیگر هم دارد که حسابی شما را خواهد خنداند؛ سربازرس کمپ با بازی بی نظیر کِنت مارس، با ته لهجه ی آلمانی که گاهی شنونده را در تشخیص جملات او دچار مشکل می کند، که نمونه اش در همین سکانسِ انتخاب شده هم هست. این صحنه ی ورودِ سربازرس است. او با یک دستِ مصنوعی، مطمئناً آنقدر شما را خواهد خنداند که حسابی سرِ ذوق بیایید. این صحنه، یکی از بامزه ترین و خنده دارترین صحنه های فیلم است که بارها و بارها دیدنش ارزش دارد. ( حجم: ۳۳ مگابایت )

لطفاً بخوانید: از آنجایی که سرعتِ دانلود در رودفایل ( و البته بقیه ی سایت های به اشتراک گذاری ویدئو )، برای کسانی که اکانت ندارند و عضو سایت نیستند، معمولاً پایین ( و در مواردی، خیلی پایین ) است، در نتیجه ممکن است دانلود فایل های تصویری کوتاهِ این سایت، مدت زمانی به طول بینجامد. از همین ابتدا عذرخواهی می کنم ( هر چند کاملاً بی تقصیرم و ناچار ) و امیدوارم آدمِ پر صبر و حوصله ای باشید!

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سینمای خانگی من – نقد و بررسی فیلم