دانلود شماره ی بیست و سه: چهار عروسی و یک تشییع جنازه

دانلود شماره ی بیست و سه: چهار عروسی و یک تشییع جنازه

اینبار، به شدت خواهید خندید. صحنه ای که انتخاب شده متعلق است به کمدی رمانتیکِ مایک نِوِل، « چهار عروسی و یک تشییع جنازه ». درباره ی فیلم، چند خطی در « کوتاه، درباره ی چند فیلم » خواهم نوشت. در این صحنه، روآن اتکینسون را در نقشی متفاوت با آنچه که در آن ماندگار شده، یعنی مستر بین، خواهید دید. او در اینجا، نقش یک کشیشِ جوان را بازی می کند که قرار است برای اولین بار، مراسم عقد را انجام بدهد. دیدنِ اینکه او چطور هول شده، چطور همه ی کلمات، حتی اسم عروس و داماد را هم اشتباه ادا می کند و چطور برای گفتنِ کلمه ی بعدی مردد است، شما را از خنده روده بر خواهد کرد. بی اغراق. ( حجم: ۴۸ مگابایت )

دانلود

۲ دیدگاه به “دانلود شماره ی بیست و سه: چهار عروسی و یک تشییع جنازه”

  1. سمانه گفت:

    متاسفانه نتوانسته ام از دسته “سکانس” شما بخوبی استفاده کنم و مشکل از این سایت Rodfile است که برای من باز نمی شود و دیگر اینکه حجم فایل ها زیاد است… دفعات زیادی اومدم تا این قسمت رو دانلود کنم اما نتوانستم…سمج بودن من اینبار جواب نداد. 🙁

    • damoon گفت:

      در شرایط حاضر، رودفایل بهترین گزینه برای به اشتراک گذاری ست. نمی دانم چرا برای شما باز نمی شود. فکر نمی کنم مشکل از سوی من باشد. شاید باید با یک مرورگرِ دیگر امتحان کنید. اما درباره ی حجمِ فایل ها باید بگویم که من تلاش می کنم فایل هایی را انتخاب کنم که حجم بالایی نداشته باشند. چون آپلود کردنش برای خودِ من هم سخت است. حتی فایل هایی با حجم پنج یا شش مگابایت هم داشته ام. اینبار دیگر استثناً اینطور شد. سعی می کنم فایل های کم حجم تری انتخاب کنم. شما هم یک تلاش دیگر بکنید، بلکه شد!

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سینمای خانگی من – نقد و بررسی فیلم